Antalya Saç Ekimi Fiyatları

Antalya Saç Ekimi Fiyatları

Antalya’da saç ekimi yaptırmayı düşünen insanların en çok merak ettiği konulardan biri ekimin fiyatıdır. Bu bir tercih sebebi olmaktadır. İnternette araştırma yapılınca bir türlü Antalya saç ekiminin fiyatları hakkında net bir bilgiye ulaşılamamaktadır. Çünkü bunun sebebi saç ekimi işleminde kullanılan greft sayısının farklılık göstermesi.

Neden Hair MED?

Antalya Saç Ekimi Fiyatları
Antalya saç ekimi fiyatları

Saç ekimi yapan firmanın özellikleri ve dökülen saçlarınızın miktarının farklı olmasından dolayıdır. Ayrıca bunların dışında Antalya’da saç ekimi yaptırmak isteyenler fiyat sormaktadır. Ayrıca bu kişiler fiyat araştırması yaparken saç ektirme ederini etkileyen birçok farklı durumla karşılaşmaktadır. Bunlara sırasıyla değinmek istiyoruz.

Antalya’da saç ekim fiyatlarını etkileyen durumlar nelerdir?

Saç ekimi fiyatılarını etkileyen en büyük etken ekilen greft sayısı olmaktadır. Ortalama bir FUE saç ekimi operasyonunda 2bin-3bin greft ekilmektedir ve tek seferde ekilebilen maksimum greft sayısı 5 bindir. Yani, ekilen greft fiyatı firmadan firmaya değişen bir durumdur. Greft sayısının dışında Antalya’da saçlara ekim fiyatları ekim işlemini yapan firmanın büyüklüğüne göre de değişmektedir. Bazı küçük firmalarda çalışan personel sayısı az sayıdadır. Üstelik doktorlar bile bazen firmanın farklı işleriyle uğraşabilmektedirler.

Antalya’da saç ekim fiyatı ne kadardır?

Büyük ve ciddi saç ekimi merkezlerinde ise doktorlar sadece saç ekimi operasyonlarıyla ilgilenmekte ve herkes sadece uzman olduğu işle uğraştığından dolayı daha iyi sonuçlar elde edilmektedir. Bu durum Antalya’da saç ektirme fiyatlarını bir nebze olsun etkilemektedir. Saç ekimi fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise fut veya fue tekniğinin kullanımı olmaktadır. Fut tekniği eski tip ve ucuz bir yöntem olmasına rağmen ense köküne dikiş atılmasına sebep olduğu için saç ekimi sonrası süreç daha sıkıntılı şekilde geçmektedir.

Fue tekniği ise Antalya saç ekimi sektöründe kullanılan son ve en etkili yöntem olduğu için bu yöntemle yapılan saç ekimleri fut yöntemine göre biraz pahalı olmasına rağmen oldukça başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.